MASÁŽE

MASÉRKA VĚRA

Péče o druhé je to, co mi dává smysl. Masážím se věnuji přes 13 let a nabízím několik druhů, silovou i relaxační. Je pro mě důležité, aby byla každá masáž "ušitá" na míru a k tomu využívám také znalosti ayurvédské filozofie, práci s předloktím, aromaterapii, reflexní body a kraniosakrální terapii. Věřím tomu, že dotek je léčivý, stačí se oddat. Když nemasíruji, dělá mi radost příroda, byliny, floristika a zvířata. Svět zkoumám i tarotovými kartami, numerologií, a vyrábím šperky z minerálních komponentů.


NABÍDKA & CENÍK

60 min

800 Kč

90 min

1100 Kč

Individuální masáž

Nejoblíbenější masáž, kombinuje více technik, dle potřeb a přání klienta. 

Klasická masáž

Může vám pomoci nejen od ztuhlých svalů, ale také od bolestí hlavy, které mají často důvod v zablokované krční páteři nebo ztuhlé šíji.

Relaxační masáž obličeje

Kombinace ayurvédské a kosmetické masáže obličeje, v případě potřeby (a přání) se můžeme domluvit i na lymfatické masáži. Součástí je také masáž dekoltu, krku a hlavy.

Lymfatická masáž

Tato masáž je oblíbená především u žen, pomáhá zajistit správné fungování lymfatického systému, dokáže vás zbavit nejen celulitidy, ale také otoků, vyčerpanosti a unaveného vzhledu.

Oproti klasické masáži jsou zde hmaty prováděny menším tlakem a mají i menší frekvenci.

Lávové kameny

Lávové kameny jsou využívány k uklidňujícímu působení tepla na tělo, pomáhající relaxaci svalů a zlepšení cirkulace krve.

Kraniosakrální terapie

Jemná manuální technika, která pracuje s pohybem lebky a páteře ke zlepšení toku tekutin a energetického napětí v těle.

Těhotenská masáž

Speciálně navržená masáž pro těhotné ženy, zaměřená na uvolnění svalového napětí, snižuje nepohodlí a podporuje celkovou pohodu během těhotenství.

Reflexní terapie

Metoda pracující s reflexními body, které odrážejí stav a funkci orgánů, s cílem podpořit celkovou rovnováhu těla. 

Havajská masáž

Tradiční havajská technika, která nejen uvolňuje svalové napětí, ale také podporuje celkovou energetickou harmonii a relaxaci těla.

Ayurvédská masáž

Tradiční indická masážní technika, středně intenzivní olejová masáž odvádějící toxiny z těla dle typologie člověka /pitta, váta, kapha/.

ČASTÉ OTÁZKY

Co (ne)dělat před masáží?

 • Máte-li možnost, tak se před masáží osprchujte teplou vodou, Díky tomu se uvolníte a pokožka bude lépe vsakovat masážní olej.
 • Cca 2 hodiny před masáží nejezte těžká a tučná jídla
 • Sepněte si dlouhé vlasy a sundejte si hodinky a šperky.
 • Kdy a proč bych měla zajít na lymfatickou masáž?

  Lymfatický systém je nedílnou součástí imunitního systému. Je to vlastně "čistící systém" odvádějící z těla ven škodliviny. Má rozhodující podíl na všech nemocech dnešní doby. Pokud lymfa správně neproudí, systém se zanáší a nefunguje tak efektivně, jak by měl. A nejen v tomto případě přichází na řadu lymfatická masáž (aneb lymfodrenáž).

  Nejvyšší čas, kdy si lymfodrenáž dopřát je, když vaše lymfa nefunguje tak, jak by měla.

  To, že je váš lymfatický systém zanesený se projevuje několika způsoby.

  Nejčastějšími příznaky jsou:

  • otoky
  • únava nohou
  • snadná náchylnost k infekčním nemocem
  • zavodnění
  • celulitida
  • častá bolest hlavy
  • déletrvající únava
  • akné a kožní problémy

  V případě, že vás již trápí jeden nebo více z příznaků, bude potřeba absolvovat sérii více masáží. Doporučujeme minimálně 5 ošetření, ale řešení je vždy individuální, záleží na konkrétních problémech, rozsahu, stylu života,...

  Pokud máte sedavé zaměstnání, je větší pravděpodobnost, že budete mít s cirkulací lymfy problémy. Plynulý tok lymfy totiž zajišťuje tlak svalů, tedy fakt, že se hýbeme.

  Další důvod, proč si dopřát lymfatickou masáž je prevence vzniku křečových žil. Jestliže máte křečové žíly v rodině, zpozorněte. Přestože je porucha žilních chlopní je dědičná, mohou se vám "křečáky" vyhnout. Lymfodrenáž totiž působí také proti vzniku křečových žil a upravuje žilní nedostatečnost. Při masáži dochází k podpoře proudění krve, což umožňuje rychlejší okysličení krve a celkové zlepšení funkce krevního oběhu.

  I zcela zdravým lidem doporučujeme absolvovat alespoň dvakrát do roka lymfatickou masáž, která povzbudí činnost lymfatického systému, tím zvýší odolnost imunitního systému a také působí jako prevence proti výše zmíněným problémům.