MASÁŽE

NÁŠ TÝM

IVAN

Dlouhodobě se věnuje práci s energiemi, zabývá se diagnostikou energetických bloků v těle, jejich rozpuštěním a také doplněním energie. Kromě toho nabízí znalost Dornovo-Breussovy metody, která spolu s regenerační a relaxační masáží doplňuje jeho nabídku. Sám čerpá energii v přírodě, rád se kochá výhledy do krajiny a jako typický Štír miluje vodu. Ivan je oblíbený především pro jeho empatický a holistický přístup, díky kterému se mu daří úspěšně řešit a dlouhodobě napravovat fyzické i psychické problémy jeho klientů.


ČASTÉ OTÁZKY

Kdy a proč bych měla zajít na lymfatickou masáž?

Lymfatický systém je nedílnou součástí imunitního systému. Je to vlastně "čistící systém" odvádějící z těla ven škodliviny. Má rozhodující podíl na všech nemocech dnešní doby. Pokud lymfa správně neproudí, systém se zanáší a nefunguje tak efektivně, jak by měl. A nejen v tomto případě přichází na řadu lymfatická masáž (aneb lymfodrenáž).

Nejvyšší čas, kdy si lymfodrenáž dopřát je, když vaše lymfa nefunguje tak, jak by měla.

To, že je váš lymfatický systém zanesený se projevuje několika způsoby.

Nejčastějšími příznaky jsou:

  • otoky
  • únava nohou
  • snadná náchylnost k infekčním nemocem
  • zavodnění
  • celulitida
  • častá bolest hlavy
  • déletrvající únava
  • akné a kožní problémy

V případě, že vás již trápí jeden nebo více z příznaků, bude potřeba absolvovat sérii více masáží. Doporučujeme minimálně 5 ošetření, ale řešení je vždy individuální, záleží na konkrétních problémech, rozsahu, stylu života,...

Pokud máte sedavé zaměstnání, je větší pravděpodobnost, že budete mít s cirkulací lymfy problémy. Plynulý tok lymfy totiž zajišťuje tlak svalů, tedy fakt, že se hýbeme.

Další důvod, proč si dopřát lymfatickou masáž je prevence vzniku křečových žil. Jestliže máte křečové žíly v rodině, zpozorněte. Přestože je porucha žilních chlopní je dědičná, mohou se vám "křečáky" vyhnout. Lymfodrenáž totiž působí také proti vzniku křečových žil a upravuje žilní nedostatečnost. Při masáži dochází k podpoře proudění krve, což umožňuje rychlejší okysličení krve a celkové zlepšení funkce krevního oběhu.

I zcela zdravým lidem doporučujeme absolvovat alespoň dvakrát do roka lymfatickou masáž, která povzbudí činnost lymfatického systému, tím zvýší odolnost imunitního systému a také působí jako prevence proti výše zmíněným problémům.


NABÍDKA & CENY

Klasická masáž

Může vám pomoci nejen od ztuhlých svalů, ale také od bolestí hlavy, které mají často důvod v zablokované krční páteři nebo ztuhlé šíji.

Celotělová - 60/90 min

plosky nohou, dolní končetiny, hýždě, horní končetiny, záda, šíje - dle domluvy

700/950 Kč

Záda a šíje - 45 min

500 Kč

Záda a šíje - 30 min

400 Kč

Dornova metoda

Dornova metoda šetrným způsobem navrací obratle a klouby do původní polohy, pomáhá léčit obtíže spojené s pohybovým aparátem, vyrovnává rozdílnou délku dolních končetin a tím napravuje celkovou statiku těla. Výborně se kombinuje s Breussovou masáží, proto nabízíme tento "2v1 balíček".

Dornova metoda v kombinaci s Breussovou masáží - 60/90 min

1000/1400 Kč

Breussova masáž

Jedná se o jemnou, relaxační masáž, která se provádí v oblasti páteře. Za pomoci třezalkového oleje snižuje napětí a regeneruje meziobratlové ploténky. Tím dokáže velmi účinně ulevit od bolesti zad a to i v akutních případech. Na závěr uděláme zábal páteře a energií rukou dokončíme uvolnění.

Breussova masáž - 45 min

650 Kč

Lymfatická masáž

Říká se jí také "anticelulitidní" či "kosmetická", je oblíbená především u žen.

Tato masáž pomáhá zajistit správné fungování lymfatického systému, dokáže Vás zbavit nejen celulitidy, ale také otoků, vyčerpanosti a unaveného vzhledu.

Oproti klasické masáži jsou zde hmaty prováděny menším tlakem a mají i menší frekvenci.

Celotělová - 90 min

1100 Kč

Dolní končetiny - 60 min

800 Kč

Regenerace těla a mysli

Zde se kloubí terapie s energetickou léčbou a masážemi. Výsledkem vaší návštěvy může být uvolnění energetických bloků, nastartování samoléčebných procesů v těle nebo doplnění energie.

Průběh se u každého klienta mírně liší, důležitou součástí je vstupní rozhovor, při kterém rozebereme vaši aktuální situaci a po kterém se domluvíme na následné péči. Zacílení energie je perfektní například před a po lékařském zákroku, před zkouškou, pohovorem nebo jinou náročnou situací. Regenerační masáž je také velmi vhodná po nemoci nebo úrazu.

Regenerace těla a mysli - cca 60 min

uvolnění energetických bloků, doplnění energie

1000 Kč

Sportovní masáž

Sportovní masáž využívají aktivní i rekreační sportovci, liší se od klasické masáže především jednotlivými hmaty a intenzitou. Prioritně se zaměřuje na konkrétní svaly, které budou nebo byly použity při konkrétním sportovním výkonu. 

Celotělová - 90 min

990 Kč

Dle domluvy - 60 min

750 Kč