KOSMETIKA

OŠETŘENÍ PLETI

Používáme českou přírodní kosmeceutiku Essenté se kterou máme skvělé zkušenosti.

Po pravidelných návštěvách salónu a užívání produktů od Essenté uvidíte efekt, který je dlouhodobý.

Průběh ošetření

1. Čištění a tonizace Doporučujeme přijít již bez makeupu, ale pokud jdete například z práce, nebo se zkrátka bez něj necítíte dobře, nic se neděje, makeup odlíčíme. Pleť vždy očistíme a tonizujeme. Tím pokožku připravíme na další péči a umožníme prospěšným látkám z pečujicí kosmetiky pronikat do hlubších vrstev pokožky. K tomu nám výrazně pomůže PDT lampa, která následuje.
2. PDT lampa – světelná terapie Všechna Essenté ošetření obličeje (odstranění vrásek, akné, skvrn, zčervenání, rozšířené žilky, regenerace a omlazení) zefektivní světelná terapie PDT. Světlo zvolíme v závislosti na vašem typu pleti.
VÝZNAM JEDNOTLIVÝCH SVĚTEL:
Červené světlo – 630 nm, podporuje metabolismus, zrychluje cirkulaci krve v podkožní tkáni, zlepšuje hydrataci pleti, zvyšuje kožní kolagenový protein, zlepšuje elasticitu a vyhlazuje jemné vrásky, zklidňuje pleť.
Žluté světlo – 590 nm, zlepšuje buněčný metabolismus, zlepšuje detoxikační vlastnosti podpořením lymfatické činnosti, zpomaluje stárnutí kůže. Podporuje absorbci kosmetických přípravků.
Zelené světlo – 520 nm, účinně redukuje produkci melaninu, eliminuje epidermální pigmentové skvrny, upravuje funkci kožních a mazových žláz.
Modré světlo – 470 nm, eliminuje škodlivé bakterie, antibakteriální a protizánětlivý účinek, akné a prevence proti vzniku akné. Zklidňuje pleť.
Fototerapie se může podstupovat také samostatně až třikrát týdně nebo v kombinaci s jinými kosmetickými metodami ošetření pleti.
3. Čištení ultrazvukovou špachtlí Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle je velmi oblíbená metoda a pokud jste na čištění někdy už byla, pravděpodobně jste se s ní setkala. Hloubkové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, čištění pleti je naprosto bezbolestné, neagresivní, účinné čištění vhodné i např. na hypercitlivou pleť nebo pleť s kuperózou. Ultrazvuková špachtle uvolní ucpané póry, odstraňuje z pórů nečistoty vč. černých teček, dochází k odstranění odumřelých buněk, k mikromasáži a celkovému projasnění pleti.
4. Kosmetická masáž pleti a dekoltu Masáž uvolňuje napjatý výraz v tváři a zmírňuje napětí, pomáhá vám zbavit se stresu. Kosmetická masáž napomáhá oddálit proces stárnutí, zvyšuje pružnost svalů a zlepšuje krevní oběh. Masáž vynecháváme u aknozní pleti.
5. AHA kyseliny AHA peeling je ošetření, které se používá u problémů s pokožkou, kde je zesílená rohová vrstva, např. v případě silně zrohovatělé pleti. Díky obroušení nejvrchnější rohové vrstvy dojde k odstranění zrohovatění a tím i k odstranění příčiny akné.
6. Maska Na pleť naneseme masku vhodnou pro vaši pleť. Velmi oblíbená a u nejčastějí využívaná je alginátová maska. Výsledkem je okamžitý viditelný liftingový efekt, sametově jemná, projasněná pokožka. Alginátové masky přispívají k pronikání aktivních složek do hlubších vrstev pokožky, dodávají vlhkost extrémně citlivé pleti s kuperózou - drobné popraskané cévky v obličeji u suché pleti a neobsahují konzervační látky a stabilizátory.
7. Booster / sérum Booster je vysoce koncentrovaný přípravek (sérum) pro intenzivní péči o pokožku. Naneseme jej v tenké vrstvě a nesmýváme, aby aktivní látky mohly co nejdéle a nejintenzivněji na pokožce působit. Boostery stimulují buněčnou aktivitu i regenerační procesy v kůži a můžeme je také vzájemně kombinovat, zejména u smíšených typů pletí dle jednotlivých problematických partií obličeje.
8. Krém Po boosteru naneseme krém vhodný pro váš typ pleti, kterým uzavřeme celé ošetření.

Nově máme v nabídce také jehličkovou mezoterapii. Jedná se o účinnou metodu pro omlazení a zpevnění pleti. Používáme speciální dermapero, které využívá až 36 mikrojehliček. Tím, že do pokožky vytvoříme mikro-vpichy, rychleji a do hloubky se tak dostanou použitá séra a pokožka nastartuje samoobnovovací proces. Více jsme se o mezoterapii rozepsali na našem instagramu.

CENÍK 

Essenté Hydra Balance

Regenerační ošetření pro všechny typy pleti. Výsledkem je posílení, vitalita a hydratace pokožky, ošetření zlepšuje pružnost a pevnost pokožky.

800 Kč

Essenté Hydra Plus

Regenerační ošetření i pro tu nejcitlivější a snadno reagující pleť. Obnovuje hydrataci, regeneruje kožní bariéru, zlepšuje pružnost a pevnost pokožky.

850 Kč

Essenté Lift Repair

Regenerační ošetření pro ochablou, unavenou a dehydratovanou pleť.

Speciální ošetření pro posílení, vitalitu a hydrataci pokožky, má omlazující, liftingový a hydratační účinek

1050 Kč

Essenté Acne Repair

Vhodné pro aknózní pleť. Obnovuje hydrataci, reguluje tvorbu kožního mazu, předchází a odstraňuje zánětlivé projevy v kůži.

650 Kč

Essenté Acne Stop Express

Speciální ošetření vhodné pro citlivou pleť s projevy akné.

Napomáhá rychlému odeznění příznaků akné, odstraňuje černé tečky, zmírňuje záněty, má antibakteriální účinky a dodává pleti zdravý vzhled.

900 Kč

Essenté Redness Minimizers 

Zklidňující ošetření pro citlivou až hypersenzitivní pleť s projevy zarudnutí a suchosti. Zmírňuje podráždění a začervenání pokožky, zlepšuje žilní mikrocirkulaci, navrací pleti hydrataci a také zmírňuje projevy akné.

850 Kč

Jehličková mezoterapie - ošetření obličeje

1500 Kč

Jehličková mezoterapie - ošetření dekoltu

1100 Kč

Jehličková mezoterapie - ošetření hřebetu rukou

900 Kč

Světelná terapie PDT

390 Kč

Světelná terapie PDT - balíček 5 procedur

1500 Kč


EPILACE VOSKEM

Epilujeme australskými vosky LYCON.

LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards v letech 2014, 2015 a 2018 v kategorii epilačních přípravků. 

Vosky se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace. Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné!

CENÍK 

Lýtka / stehna

400 Kč

Celé nohy

600 Kč

Podpaží

300 Kč

Paže

400 Kč

Nosní dírky

150 Kč

Obočí

200 Kč

Horní ret

200 Kč

Tváře

200 Kč

Brada

150 Kč

Celý obličej - obočí, ret, tváře, brada

500 Kč