en

PÉČE O PLEŤ

NABÍDKA & CENÍK

Čistící ošetření pleti

Vhodné zejména pro mastnou a smíšenou pleť, která vyžaduje častější a důkladnější čištění. Čeká vás odlíčení, tonizace, exfoliace, čištění pleti ultrazvukem, manuální dočištění, masáž obličeje, nanesení masky a krému.

890 Kč

Ošetření pleti na míru

Zaměříme se na to, co Vaše pleť zrovna potřebuje. Ošetření zahrnuje odlíčení, tonizaci, exfoliaci, čištění pleti ultrazvukem i případné manuální dočištění, masáž obličeje, dekoltu a hlavy, zapracování séra galvanickým proudem, alginátovou masku a nanesení krému.

1190 Kč

Chemický peeling - samostatná návštěva

Díky peelingu bude plet krásně projasněná a sjednocená. Pokud nechcete řešit konkrétní problém (akné, jizvy, skvrny, vrásky), postačí jednorázová aplikace.

1190 Kč

Liftingová péče

Již po prvním ošetření bude vaše pleť zářivější a vrásky na pohled jemnější. Součástí je odlíčení, tonizace, exfoliace, čištění pleti ultrazvukem (dle potřeby manuální), masáž obličeje, dekoltu a hlavy, alginátová maska, sérum a závěrečný krém. Na přání můžeme také použít kolagenovo-peptidové nitě.

1390 Kč

Chemický peeling - kompletní kúra

V ceně jsou tři aplikace chemického peelingu a dva krémy v plném balení na domácí péči. V případě potřeby je cena 4. a 5. aplikace 900 Kč.

3500 Kč

V případě infekčního onemocnění (platí i pro opary) s rezervací termínu raději počkejte, případně již rezervovaný termín přesuňte. Děkujeme.


NÁŠ TÝM

MONIKA

Chci, aby vaše pleť zářila stejně jako vy.

Ošetření vám připravím na míru tak, aby prospělo vaší pleti a zároveň jste si u nás užil/a chvíli klidu a relaxace. 

Jsem fanynkou lymfatických masáží obličeje, které jsou výborné pro odstranění otoků a zmírnění kruhů pod očima, přispívají k regeneraci pleti a poslouží také jako prevence proti migrénám.

Ve volném čase mě baví čtení, procházky, cvíčení pilates a sushi, které nejen ráda sním, ale také připravím. Rok jsem pracovala ve Španělsku, takže si klidně můžeme popovídat i španělsky. V salonu jsem vám k dispozici každé pondělí a úterý. 

KAROLÍNA

Provádím chemický peeling, na kterém zbožňuji především jeho účinnost při řešení různých problémů.

Péče o pokožku mě obecně moc baví a ráda se v tomto oboru vzdělávám.

Zaměřuji se hlavně na problematickou pleť s akné, se kterou mám osobní zkušenost a vím, že je to často problém fyzický i psychický. Věřím, že právě akné velmi často výrazně ovlivňuje nebo přímo způsobuje "něco zevnitř", proto je potřeba se na tuto problematiku dívat komplexně.

Aktuálně se ke mě můžete objednat na chemický peeling (mimo letní měsíce) nebo na vaši první návštěvu, kde vám kromě samotného ošetření stejně jako Monča také ráda poradím s domácí péčí.


S jakou značkou pracujete?

Pracujeme s produkty značky Syncare.

Jedná se o dermokosmetiku (označuje se také jako kosmeceutika), to znamená že kombinuje vlastnosti tradiční kosmetiky a farmacie.

 • Produkty jsou klinicky testovány a doprovázeny odborným poradenstvím ze strany dermatologů.
 • Řeší různé kožní problémy, protože působí na buněčné úrovni.
 • Výrobky obsahují větší množství účinných látek, než je tomu u klasické kosmetiky.
 • Vývoj i výroba produktů probíhá v ČR.
 • Produkty nejsou testovány na zvířatech.
 • 95% výrobků je bez parfemace, nedráždí ani citlivou pleť.
 • Produkty mají hygienické dávkování (bez kelímků).
 • Syncare je také první českou profesionální dermokosmetikou s certifikací Biokosmetiky (CPK a BIO CPK)

Co je to certifikovaná přírodní kosmetika?

CPK je zkratkou pro Certifikovanou Přírodní Kosmetiku a uděluje ji stejný inspekční orgán, který propůjčuje označení BIO potravinám v České republice.

Označení BIO pro potraviny je shodné s označením CPK pro kosmetiku.

Společnost Syncare dostala certifikaci CPK již v roce 2007. 

CPK ZNAČKA NA KOSMETICKÉM PŘÍPRAVKU GARANTUJE, že:

 • suroviny jsou výhradně rostlinného původu (s výjimkou včelího vosku)
 • suroviny nebyly pěstovány pomocí GMO
 • kosmetika neobsahuje parfémy, syntetické konzervanty a barviva, PEG emulgátory, silikony, umělé oleje a parafín
 • skladování BIO surovin, výroba a prodej kosmetiky CPK je dozorován nezávislým inspekčním orgánem

  U certifikovaných přípravků najdete vždy příslušnou značku na obalu. 

Jak často bych měl/a chodit na kosmetiku?

Doporučujeme 1x za měsíc v případě prevence a neproblematické pleti. Pokud vás trápí akné, je vhodné střídat čistící ošetření s ošetřením na míru po 3 týdnech.

Prodáváte produkty na domácí péči?

Samozřejmě, protože bez správné domácí péče to nejde. Jak praví pravidlo 70/30, 30% výsledku tvoří salonní péče, 70% ovlivňuje to, jak se o pleť staráte každý další den (a také další faktory týkající se genetiky a životního stylu).

Produkty neprodáváme "jen tak", ale až po konzultaci. Ta běžně probíhá u vaší první návštěvy, během které vám rády poradíme a doporučíme výrobky, které jsou vhodné pro vaši pleť  a s kterými dosáhnete požadovaných cílů.

Ještě stojí za zmínku, že u nás máme stálou akci 3+1 zdarma. To znamená, že při koupi 4 produktů, máte ten nejlevnější úplně gratis!


CHEMICKÝ PEELING

Aktivní látkou, kterou provádíme chemický peeling jsou AHA kyseliny. Nejčastěji využíváme kyselinu glykolovou, případně mléčnou, nebo mandlovou. Volba se odvíjí od stavu pleti a problému, který chceme peelingem vyřešit.

Chemický peeling funguje tak, že pleť  kyselinou "poleptá" a tím odstraní svrchní hrubou vrstvu kůže a odumřelé buňky. Pleť na tento počin reaguje tak, že se začne automaticky regenerovat a vytvářet novou (čerstvou a krásnou) vrstvu kůže. I když to zní možná trochu drasticky, pracujeme pouze v povrchové vrstvě kůže a aplikace není nijak zvlášť bolestivá, pocítíte spíše svědivý pocit. 

V jakých případech je pro vás chemický peeling vhodný?

 • Trápí vás akné a rozšířené póry.
 • Chtěl/a byste zjemnit vrásky a vyhladit pleť.
 • Chcete zjemnit jizvy (např. po akné) a další nerovnosti 
 • Máte pigmentové skvrny, kterých byste se chtěl/a zbavit.
 • Máte unavenou pleť a chcete ji rozjasnit a sjednotit.

Kolik aplikací bude potřeba?

Aby se "problém", který vzniká v hlubších vrstvách pokožky, skutečně vyřešil, nebo alespoň viditelně zmírnil, je nutné nanést peeling opakovaně. Počet opakování je individuální, od 3 do 5. Proto vám ve všech bodech, kromě toho posledního, doporučuji objednat se rovnou na kompletní kúru, která zahrnuje hned tři návštěvy s tím, že se dá případně další aplikace dokoupit za zvýhodněnou cenu. Navíc zdarma dostanete také dva krémy na domácí péči, díky kterým se účinnost ještě zvýší.

Pokud je vašim cílem projasnění a sjednocení pleti, postačí jedna návštěva. Efekt bude viditelný téměř ihned, vaše pleť bude vypadat krásně zdravě a svěže.

Ošetření provádíme od října do dubna.

Důvodem je nutná ochrana pleti před sluncem. Po peelingu je regenerující se pokožka vysoce citlivá na sluneční záření, proto je nutné se slunci vyhýbat a pokožku chránit krémem s vysokým SPF faktorem.

Co se bude dít po aplikaci chemického peelingu?

Průběh hojení je velmi individuální, první, co se vám vybaví, je asi otázka loupání. Den nebo dva dny po proceduře se pokožka může začít mírně odlupovat, ale není to nic drastického. V práci si brát dovolenou určitě nemusíte. 

Peelingové roztoky od Syncare, se kterým pracujeme, obsahují navíc i kyselinu hyaluronovou, se kterou probíhá hojení mnohem rychleji! :-)

Počítejte prosím s tím, že si minimálně 24 hodin po aplikaci nebudete nanášet na pleť make-up a také pravděpodobně nebudete během kúry používat kosmetické produkty, na které jste zvyklé, nebo alespoň ne všechny. Některé aktivní látky by totiž pokožku zbytečně dráždily, proto je nutné je vysadit. Konkrétní domácí péči rozebereme během vstupní konzultace.