ŘASY & OBOČÍ

OBOČÍ

Barvení obočí  45 min.

úprava tvaru voskem/pinzetou, barvení klasickou barvou

350 Kč

Barvení obočí Hennou  60 min.

úprava tvaru voskem/pinzetou, barvení Hennou

400 Kč

Tvarování a barvení obočí - 1. návštěva 60-75 min.

vyměření tvaru, barvení, epilace a finální úprava

450 Kč

Tvarování a barvení obočí Hennou - 1. návštěva 90 min.

vyměření tvaru, barvení Hennou, epilace a finální úprava

500 Kč

Laminace obočí  60-90 min.

laminace včetně kompletní úpravy (tvarování, barvení a epilace voskem)

750 Kč

ŘASY

Lash lifting 75 min.

vytažení řas směrem k obočí, nabarvení 

650 Kč

Lash lifting + botox 90 min.

vytažení řas směrem k obočí, nabarvení, aplikace výživného séra

800 KčLaminace obočí

Brow lifting neboli laminace obočí je rychlá a účinná metoda úpravy obočí. Součástí ošetření je kompletní úprava tvaru a styling.

 • Díky laminaci bude obočí poddajné a snadno zafixované do požadovaného tvaru. Ráno obočí učešete do požadovaného tvaru a tak vydrží celý den.
 • Výsledkem je plné, husté a výrazné obočí.   
 • Na každém chloupku se vytvoří ochranná vrstva, která chrání obočí před negativním působením okolí, jako je například mráz, vítr nebo slunce.
 • Vydrží 5-7 týdnů.
 • Ošetření spočívá v postupném nanášení speciálních přípravků na obočí. Součástí ošetření je i tvarování a epilace voskem.

Úprava a barvení obočí

1. Tvarování obočí

Zjistíme správný tvar vašeho obočí. Takový, který bude lichotit vaší tváři a ve kterém se budete cítit skvěle.

Vyměření obočí je velmi důležitý krok a určitě jej nemůžeme (minimálně při první návštěvě) vynechat. 

Špatně vytvarované obočí dokáže pokazit výraz tváře, ubrat na kráse a přidat roky. Tomu se díky vyměření vyvarujeme a naopak dodáme obličeji šmrnc, můžeme také dle potřeby zvýraznit, opticky přiblížit nebo oddálit oči a omladit tvář.

Při tvarování obočí se soustředím zejména na tvar obličeje a očí, symetrii obočí a samozřejmě také na vaše přání a představy. 

2. Barvení obočí

Výběr a následné namíchání barevného odstínu se odvíjí od vašich preferencí, ale doporučuji držet se barvy vlasů a případně se odlišovat pouze o pár odstínů.

K barvení používám Bio Brow Hennu (značka Brow Xenna) a kosmetickou barvu na obočí LYCOCIL.

Bio Brow Henna

 • přírodní barva bez aplikace peroxidu
 • regeneruje a vyživuje chloupky v obočí, podporuje růst 
 • obarví nejen chloupky, ale také pokožku (na 2-10 dnů)
 • delší výdrž než klasická barva (o 1-2 týdny)

3. Epilace a finální úprava

K epilaci obočí používám krémový vosk od australské značky LYCON.

Ošetření je efektivní a rychlé.

Bolesti se nemusíte bát. Vosky od Lyconu obsahují výběr těch nejlepších přírodních a zklidňujících ingrediencí, které pečují o pleť, zanechávají ji jemnou, hladkou a zcela bez chloupků. Díky nízké pracovní teplotě mohou být naneseny opakovaně na právě epilovanou i citlivou pokožku bez jakéhokoliv podráždění či nepohodlí.

Na závěr, po epilaci doladím drobné detaily pinzetou či nůžkami a aplikuji speciální sérum proti růstu chloupků, které prodlouží efekt epilace. 


Lash lifting

 • Zvýraznění, napnutí a zatočení vlastních řas 
 • Přirozený, ale velmi viditelný efekt
 • Výdrž 5-8 týdnů
 • Součástí ošetření je i barvení řas. 
 • Dlouhodobě zlepšuje kvalitu přírodních řas
 • Na rozdíl od klasické trvalé má šetrnější složení 
 • Řasy působí delším dojmem
 • Lash lifting je hypoalergenní ošetření, nepoužívá se žádné lepidlo jako u prodlužování řas.

Jako poslední krok se může nanést LASH BOTOX BOMB, díky kterému řasa pojme velké množství výživy a dvojnásobně tak zvýší svůj objem. Řasy jsou pak nejen mnohem výraznější, ale také výživenější.


Nejčastější otázky a odpovědi

Je pro mě lepší henna nebo klasická barva? Záleží hlavně na tom, jakého efektu chcete dosáhnout. Pokud chcete obarvit pouze chloupky a zároveň získat přirozenější vzhled obočí, zvolíme klasickou barvu na obočí, která zbarví pokožku pouze minimálně a vydrží sytá okolo 2-3 týdnů. Pokud chcete obarvit chloupky i pokožku, je vhodnější používat hennu, kterou docílíte výraznějšího a trvanlivějšího efektu a díky její aplikaci obočí vypadá jako by bylo zbarvené tužkou nebo stíny.
Je depilace voskem bolestivá? Ošetření je rychlé a téměř bezbolestné, ucítíte pouze mírné škubnutí. Vosky od značky Lycon, které v salonu využíváme jsou jedničkou na trhu, nedráždí pokožku a výsledek doopravdy stojí za to. Pokud byste se přesto bolesti bála, můžeme depilaci voskem vynechat a použít pouze pinzetu.
Jak dlouho mi upravené obočí a řasy vydrží? Výdrž barvení klasickou barvou je 3 - 5 týdnů, Henna drží 2-7 dní na pokožce a až 6 týdnů na chloupkách. Efekt laminace obočí a lash lifting přetrvá 4-6 týdnů. Výdrž ovlivňuje především typ vaší pokožky, přirozený cyklus obměny řas a chloupků v obočí a také domácí péče.
Co (ne)mám dělat po úpravě obočí? Je pár aktivit, kterým je lepší se po ošetření vyvarovat. Například následujících 24 hodin nenavštěvovat saunu a solárium, vyhýbat se vodě. Na konci vaší návštěvy dostanete přesné instrukce - ale nebojte, není toho moc :).
Můžu podstoupit úpravu obočí a řas v těhotenství? Nebylo prokázáno, že by barvení škodilo matce nebo dítěti. Pro jistotu těhotným ženám doporučujeme zvolit barvení hennou (což je přírodní barvivo bez chemie), anebo počkat do konce prvního trimestru, který je nejrizikovějším obdobím těhotenství. V důsledku hormonálních změn však může barva hůře "chytnout", nebo vydržet kratší dobu.
Může mi čerstvě nabarvené obočí obarvit oblečení nebo povlečení? Ne, toho se nemusíte bát.
Kontraindikace - kdy úpravu obočí či řas raději vynechat? Barvení: alergie, nedávný úraz, operace v očním okolí, aplikace botoxu nebo kys. hyaluronové do okolí obočí, čerstvý permanentní makeup, infekční onemocnění, jakékoli onemocnění očí.
Depilace voskem a laminace: postižení pokožky v blízkosti obočí lupénkou, ekzémem, mezonitě v očním okolí, 48h po soláriu, užívání léků s retinolem a adapalene, výskyt jizev a oparů.
Lash lifting: zánětlivé onemocnění očí, zvýšená slzivost, otok nebo onemocnění v oblasti očí, těhotenství a kojení, při menstruaci se nemusí dostavit stoprocentní výsledek

Zajímá vás něco jiného? Zeptejte se!